World Radio

Představte si svět, kde každý hlas má místo. 🌍📻 Kde hudba nezná hranic a kultury se prolínají ve vzájemném rytmu. To není utopie, to je naše vize.

V dnešní době, kdy se svět zdá být čím dál tím více rozdělený, se může zdát nemožné najít místo, kde se setkávají a spojují různé kultury. A přesto tu pro vás máme zprávu plnou naděje: Naše radio, projekt spolku European People & Media, z.s., je právě takovým místem. 🤝

Věříme, že právě rozmanitost hudby a slova může být mostem, který spojuje lidi napříč národnostními a kulturními rozdíly. A tak naše programová koncepce není jen seznamem písniček a pořadů, je to manifest otevřenosti a vzájemného pochopení. Naše rádio je tu pro všechny, kdo chtějí objevovat, učit se a oslavovat pestrost kultur, které společně tvoří bohatý tapestry života v Česku.

🎶 Poslouchejte s námi hity z celého světa a objevujte skvosty, které možná neznáte, ale které vás mohou oslovit svou jedinečností a příběhem. Naše vysílání je mozaikou různých žánrů – od balkánských melodii až po World Music.

🗣️ Sledujte s námi příběhy, které překračují běžné zpravodajství. Naše publicistika se zaměřuje na to, co je důležité pro národnostní menšiny žijící v Česku, a přináší kulturní pozvánky, talkshow, podcasty a poutavé příběhy z celého spektra společnosti.

🌐 A protože chceme, aby bylo naše vysílání přístupné všem, klíčová je pro nás srozumitelnost. Veškeré zahraniční obsahy jsou pečlivě překládány do českého jazyka, aby každý mohl pochopit a zúčastnit se diskuse.

Toto je naše pozvánka do světa, kde je každý hlas vítán a každá kultura oslavována. Jsme více než jen rádio – jsme komunita, která se snaží pochopit a respektovat různorodost, která nás obklopuje.

Pokud vás toto poslání oslovuje, pokud cítíte, že rozmanitost je obohacením pro nás všechny, přidejte se k nám.

Náš Tým

Seznamte se s naší sestavou redaktorů World Rádia.

Gerhard Gerry Hadi

Gerhard Gerry Hadi

Pondělí 17:00 a pátek 15.00
Johnny

Jan Grus aka Johnny

Sobota 20:00
Lucie Gabčová

Lucie Gabčová

Pátek 17:00
Natalia Makhno

Natalia Makhno

Úterý 17:00
Paulina Kinga Dobosz

Paulina Kinga Dobosz

Středa 17:00

Partneři rádia