fbpx
csenuk
Ricky Martin Ricky Martin CNN
in INFO

Ricky Martin žaluje svého synovce o 30 milionů dolarů

Ricky Martin si během letošního léta prošel nepěknými týdny - jeho jedenadvacetiletý synovec Dennis Yadiel Sánchez na něj podal žalobu, v níž ho obvinil z incestu a opakovaného fyzického i psychického napadení, které mělo probíhat během jejich sedmiměsíčního vztahu. Slavný zpěvák vše popřel a Sánchez posléze veškerá obvinění stáhl. Tím ale vše neskončilo, nyní se totiž mladíka rozhodl zažalovat Ricky Martin.

Portorický rodák v osmistránkovém dokumentu tvrdí, že i poté, co Sánchez žalobu zrušil, mu stále posílal zprávy, v níž ho vydíral s tím, že pokud jej finančně neodškodní, bude dále pokračovat v jeho veřejném osočování. Martin po svém synovci v žalobě požaduje třicet milionů dolarů, o které přišel přímo kvůli odřeknutým spolupracím a jako újmu na svém několik dekád budovaném jménu.

Rickyho Martina obvinil jeho jednadvacetiletý synovec z incestu a fyzického i psychického napadení. V případě odsouzení zpěvákovi hrozí 50 let vězení. Nevlastní bratr, který stojí za zpěvákem, uvedl o synovci peprné detaily.

 

Právní zástupce Rickyho Martina vydal pro Daily Mail ostřejší vyjádření: “Žalobce zápasí s hlubokými problémy v oblasti duševního zdraví“ a tato „nechutná“ obvinění tvrdě odmítl. Ricky Martin samozřejmě nikdy nebyl – a nikdy nebude – zapojen do jakéhokoli sexuálního nebo romantického vztahu se svým synovcem,“ řekl právník Martin Singer a dodal: „Ta myšlenka je nejen nepravdivá, ale také nechutná. Všichni doufáme, že tento muž dostane pomoc, kterou tak naléhavě potřebuje. Ale ze všeho nejvíc se těšíme na to, že tento hrozný případ bude zamítnut, jakmile se soudce podívá na fakta.“ 

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout