fbpx
csenuk
Andriy Yevhenovych Khvetkevych Andriy Yevhenovych Khvetkevych FB
in INFO

Український бізнесмен Андрій Хветкевич про те, як жити життям, про яке мрієш

В українському ефірі на World Radio ми спілкуємось з цікавими особистостями та людьми, що досягли успіху.

Сьогодні наш гість – Андрій Хветкевич.

Хтось його знає за шоу «Холостячка», він відомий фрідайвер світового класу, також він власник компанії NIC.UA, є мільйонером.

Андрій живе в Америці і для для багатьох є прикладом людини, яка живе тим життям, про яке мріяла.

Андрію, ви, певне, пам’ятаєте себе 20-тирічним. Як сталося, що ви втілили свою мрію в життя та живете тим життям, про яке мріяли?

– Я почав працювати, коли був в школі, в 11-му класі. Це не було щось серйозне, але я почав зароюляти гроші. І тоді я зрозумів, що можу заробляти гроші, думаючи. Я просто спостерігав за людьми та намагався зрозуміти, що їм потрібно, за що вони готові платити гроші. І мій перший бізнес був шпаргалки. Знаєте за що інши платити мені гроші? За те, що я брав конспект та на ксероксі робив дуже маленький розмір цього конспекту, який можна було заховати в кишені. Так я почав заробляти гроші і зрозумів, що це не дуже важко. Важливо - зрозуміти, за що люди готові платити гроші.

– На вашому бізнесовому шляху був якийсь крок, на який ви, з якихось причин, довго не наважувались?

– Зазвичай я легкий на підйом. Якщо я бачу, що ця справа має потенціал – я просто роблю це. Іноді я робив помилки і таким чином втратив багато грошей через некоректні інвестиції. Але я це розцінюю не як поганий досвід, а як навчання. Цей досвід я міг отримати, лише зробивши помилку.

Якщо у вас є якісь гроші і ви хочете інвестувати всі ці гроші в щось одне, вам треба ретельно аналізувати, чи варто всі гроші вкладати в цей бізнес. Бо якщо ви втратите всі гроші – буде дуже погано. А якщо ви від цієї суми інвестуєте 10% чи 20% – ви розумієте, що це може перерости в бізнес, але є вірогідність втратити ці гроші. Тому я зазвичай роблю все достатньо швидко, але я не витрачаю всі свої кошти на щось одне.

З висоти сьогоднішнього дня, що ви могли би порадити собі 18-річному?

Бути більш сміливішим. Іноді, коли я був 18-ти чи 20-річним, я боявся зробити деякі кроки. Але не треба цього боятися, треба отримувати свій досвід і все буде гаразд. Бо щоразу, як ви щось робите – ви навчаєтесь.

Головне правило в бізнесі для вас? Яке правило №1?

Чесність та прозорість. Це основний мій принцип в будь-якому бізнесі і мій основний бізнес це UA. Компанії довіряють, бо ми прозорі, чесні. Деякі доменні імена, які люди реєструють у нас в бізнесі на нашому сайті, коштують мільярди доларів. І яка має бути довіра, щоб наші клиєнти були впевнені, що все буде гаразд.

У вас є досвід ведення бізнесу в Украхні та Америці. В чому головна відмінність?

В Америці люди поважають закон. В Україні люди не поважають закон. Це головна відмінність у менталітеті. В Америці знають, якщо ти не поважаєш закон, то будеш за гратами і це дуже серйозно. В Україні: «Та я дам хабаря чи ще щось і все буде гаразд!» Це основне, шо я бачу.

Андрію, не можу не запитати про ваш камін-аут (нещодавно Андрій оголосив у соцмережах про свої заручини з чоловіком). Що змінилося у вашому житті після цього зізнання?

Просто стало легше. Бо раніше я думав: що зробити, щоб не показати моє реальне життя. А зараз я показую все, що можу показати і це просто легше і мені не потрібно щось приховувати. Авжеж, я отримав дуже багато хейту, але жодна людина, яка мене знає і любить – жодна не відвернулася. Декілька моїх друзів були дуже гомофобними. Дуже. Але навіть вони написали в фейсбуці свої вітання. Все гаразд.

Багатьох цікавить реакція на цю подію співачки Злати Огнєвіч, з якою в брали участь у проекті «Холостячка».

Злата дуже відкрита, просунута і прогресивна. Я не думав, що вона відреагує якимось іншим чином. Вона підтримує свободу, права людини, в неї навіть є пісня «Моє тіло – моє діло». Я її дуже поважаю, вона мене поважає і ми залишаємося друзями і іноді спілкуємося в інстаграмі чи телеграмі.

Ваші побажання для слухачів World Radio?

По-перше міру і щастя. Тому що це основа нашого життя. Без миру дуже погано. Всі ми знаємо це, тому зараз Наталя в Чехії, а не в Україні. І щастя, бо це – основа вашого життя. Ви повінні бути щасливими в першу чергу. Все інше – це другий план. Ви повинні себе любити, поважати та бути щасливими. І робіть те, що ви хочете робити, а не те, що вам кажуть.

 

Розмову провела Наталія Махно. Інтерв’ю записане ексклюзивно для World Radio.

 

Відео +

Media

World radio World radio

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout