fbpx
Raz Dva Tri. Odrátavanie do vydania debutového albumu Alana Murina nemôže byť lepšie PhotoHrušo
in INFO

Raz Dva Tri. Odrátavanie do vydania debutového albumu Alana Murina nemôže byť lepšie

Príjemný a chytľavý reggaeton Raz Dva Tri je o láske a otázke, či s partnerkou možno rátať aj v tejto dobe. „Skladba začala vznikať v štúdiu u Petra Panna, s tým, že sme chceli ideme urobiť spoločnú vec. Bolo pre mňa veľmi dôležité, aby Mako, Peter Pann a Kali boli na mojom debutovom albume. Veľmi veľa pre mňa ako ľudia znamenajú. Nielen po ľudskej, ale aj po kariérnej stránke sú pre mňa vo veľa veciach vzormi,“ hovorí Alan Murin. O celkový zvuk skladby sa postaral Marek Šurin.

 

Na hudobný motív, ktorý pripravil Alan spoločne s Petrom Pannom, pripravil text a demo poslal Kalimu s otázkou, či si vie predstaviť spoluprácu na tejto skladbe. „Vôbec nešlo o skladbu, aj keď áno, reggaeton máme s Petrom Pánom radi. Oslovil ma Alan ako osobnosť, umelec, človek, a to už od skladby Vypínam. Tým chcem povedať, že keby mi poslal hocijakú skladbu, s hocijakou témou, išiel by som do toho,“ povedal Kali. „Dnes už viem, prečo sú niektorí umelci tam kde sú. Bol som veľmi prekvapení, keď Kali, ktorý patrí k najvyťaženejším umelcom, nahral svoju časť v podstate veľmi rýchlo. Preto sú tam, kde sú. Skrátka makajú veľmi intenzívne,“ vysvetľuje Alan Murin a dodáva: „Kali mi tuším ešte v ten deň zavolal, že: ‚Bráško idem k tebe, nahrám to. Bol krásny slnečný deň, prišiel na bicykli a na tri take-y sme to nahrali vlastne celé. A bolo to výborné.“

 

Videoklip ku skladbe sa nakrúcal v Bratislave v blízkosti nákupného centra. O celú kreatívnu exekutívu sa postarali chalani z Illuminate Production na čele s Martinom Mikom. Kreatívny tím doplnili aj Aleš Varga a Bandurko. Hlavnú úlohu stvárnila modelka Viki Frajková. „Podľa mňa je už aj herečka,“ hovorí Alan, ktorý vyzdvihuje aj tanečníčky.

 

Už tento víkend čaká Alana Murina podpisovanie predobjednaných kusov albumu. TRUESELF sa dočká svojho fyzického vydania v sobotu 22. októbra 2022. Digitálna distribúcia je naplánovaná o týždeň neskôr. „Určite by som chcel, aby sme ku každej skladbe spravili aj videoklip. Tie, ktoré nevyšli pred vydaním albumu, budú vychádzať postupne do konca roka,“ dodával umelec.

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout