fbpx
in INFO

Diana Krall se vrací do Prahy

Jedna z nejlepších současných jazzových zpěvaček vystoupí 20. května 2023 v Kongresovém sále. Do Prahy se tak vrátí téměř po šesti letech.

Zpěvačka, pianistka a skladatelka Diana Krall se do České republiky pravidelně vrací, příští rok to bude již po čtvrté. Stejně jako její poslední koncert v roce 2016 se i tento odehraje v Kongresovém sále. „Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout s managementem Diany Krall a zařadit tak Prahu na její seznam chystaného evropského turné. Již jsme se o to pokoušeli dříve, ale díky dobíhajícím covidovým opatřením a termínům se nám to podařilo až na příští rok. Její poslední koncert u nás před šesti lety byl strhující a tak věříme, že její příznivce opět potěšíme,“ říká pořadatelka koncertu Milena Palečková z agentury 10:15 Entertainment.

Diana Krall je držitelkou dvou cen Grammy, deseti cen Juno a také devíti zlatých tří platinových a sedmi multiplatinových alb. Její umění přesahuje žánry a udělalo z ní jednu z nejrespektovanějších a nejznámějších umělkyň současné doby.

20.05.2023KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHAZAČÁTEK 20:00VSTUPNÉ (CZK): 1100 - 2900

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout