fbpx
Sam Smith miluje sex a chce, abyste to věděli wonderchannel.it|
in INFO

Sam Smith miluje sex a chce, abyste to věděli

 

"Jsem osoba sexuálně zaměřená, miluju sex. A učím se vnímat, že není třeba se za to stydět," svěřil se nebinární zpěvák, který v angličtině v souvislosti se svou identitou používá zájmeno they.

 

"S Jessie jsme prostě byli opilí. Pili jsme whisky na Jamajce, byly dvě ráno a my pobíhali po ulicích úplně na káry a smáli se jak dvě lesby," popsal okolnosti vzniku skladby postavené na rytmu načichlém latinem a erotické atmosféře.

 

Ta skoro až stříká i z doprovodného videa. Režisér Jeano Edwards (shodou okolností jamajský rodák) umístil ústřední trojici do jednoho z newyorských klubů a nechal je prostě užívat si večera spolu s dalšími lidmi nejrůznějších genderových identit. Barevná světla, smyslný tanec tělo na tělo, natřásání zadnicemi - je tu všecko a je to sexy.

 

Album "Gloria" vyjde už 27. ledna a soudě podle dosavadních ochutnávek půjde o jednu z popových událostí tohoto roku.

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout