fbpx
Shania Twain Shania Twain vevo/musicserver.cz
in INFO

Shania Twain přezpívala skladbu "Falling" od Harryho Stylese.

Shania Twain v únoru rozšířila svou diskografii o šestou řadovku. Nese název "Queen Of Me" a dosud z ní vyšly singly "Waking Up Dreaming" a "Giddy Up!" včetně doprovodných klipů.

Kolem desky jinak panuje spíše ticho, turné navíc startuje až příští měsíc. Muzikantka tak nelenila a natočila tři tracky k projektu "Spotify Singles". Ten zahrnuje akustickou verzi její vlastní skladby "Queen Of Me" a dvě coververze. Jednou z nich je klasika "Spoonful" od zesnulého bluesmana Howlin' Wolfa a druhou známý song "Falling" od jejího popového kolegy Harryho Stylese.

 

Dvojice Twain a Styles poprvé spolupracovala během loňského festivalu Coachella - Kanaďanka tehdejšímu headlinerovi hostovala. Společně zazpívali její hity "Man! I Feel Like a Woman" a "You're Still The One". V říjnu ještě prozradila, že by na spolupráci ráda navázala ve studiu, ačkoliv rovnou potvrdila, že na nahrávce "Queen Of Me" už k tomu nedojde.

 

Vznikla tedy alespoň předělávka Stylesova singlu "Falling", která se od předlohy hudebně příliš neliší. Zatímco verze britského interpreta využívá dvojí stopu a prvotřídní vokál k vytvoření síly, půvab coververze spočívá v nuancích, ve způsobu, jakým se zpěvaččin hlas láme, když se noří do klavírní melodie. Stěží lze přeslechnout desítky let zkušeností, které skladbu pozvedávají na novou úroveň.

 

K natáčení umělkyně dodala: "Prostě jsem se do 'Falling' zamilovala. Harryho mám ráda a jeho pojetí písně mě opravdu dojalo. Chtěla jsem si ji zkusit zazpívat a vyšlo to emotivněji, než jsem si myslela. Tak trochu v tom slyším svou bolest."

Media

{remote}https://www.youtube.com/watch?v=olGSAVOkkTI{/remote} youtube.com

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout