fbpx
Nezisková organizace ARA Art pořádá již 9. ročník oslav Mezinárodního dne Romů araart.cz
in INFO

Nezisková organizace ARA Art pořádá již 9. ročník oslav Mezinárodního dne Romů

Nezisková organizace ARA Art pořádá již 9. ročník oslav Mezinárodního dne Romů. V pátek 7. dubna se v pražském Rock Café uskuteční koncert věnovaný mladé generaci a fanouškům rapu a hip hopu. Vystoupí vycházející hvězda hip-hopové scény Bobby Blaze, mezi svými příznivci označovaný jako český Snoop Dogg. Podpořit ho přijdou hosté Karlos West a Hipeman Rey.

Koncert je součástí oslav Mezinárodního dne Romů, který se slaví každoročně 8. dubna. Cílem tto oslavy je připomenout kulturní bohatství Romů. Bobby Blaze je jedním z nejtalentovanějších hip-hopových umělců v České republice. Jeho tvorba kombinuje prvky old schoolu s moderními vlivy a získala si fanoušky po celém světě. Na koncertě v pražském Rock Café představí největší hity ze svého repertoáru a zahrne i několik nových písní.

Karlos West a Hipeman Rey jsou další talentovaní umělci, kteří se v poslední době prosadili na hip-hopové scéně. Jejich vystoupení bude výbornou příležitostí pro fanoušky rapu a hip hopu, aby objevili nové umělce a vychutnali si skvělou hudbu.

Koncert začíná ve 20:00 hodin a vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím sítě Goout (https://goout.net/cs/bobby-blaze%2Bguests/szriliv/). Nezisková organizace ARA Art srdečně zve všechny příznivce romské kultury a fanoušky hip hopu na tuto jedinečnou akci.

 

Oslavy MDR vyvrcholí tradičně 8. dubna slavnostním galavečerem v divadle Archa, který začíná v 19:30. Těšit se můžete na talentovanou zpěvačku Alžbětu Ferencovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Zea. Dalšími účinkujícími budou Edit Band sester Bendigových, Tommy Bela & Ricco Šarkozi. Z Norska k nám zavítá zpěvačka Natasha Udovikova, pozvání přijal také herec Dominik Teleky s Lenkou Fučíkovou a mnoho dalších. Všechny umělce opět doprovodí Live Band Milana Kroky.

 

Úplnou novinkou letošního ročníku oslav pak bude venkovní úniková hra Tajemství nomádských rytířů. Každý zájemce se zde může přihlásit s vlastním týmem a v doprovodu průvodce zkusit ve staré Praze odhalit tajemství neznámého rytířského řádu, jež měla zůstat navždy skryta. Hra potrvá cca 2 hodiny a je určená pro týmy 2 až 6 hráčů. Registrace probíhá na:

www.mezinarodnidenromu.cz.

 

Jako každoročně budou i letošní oslavy k vidění v online přenosu na facebookovém a youtube kanálu Ara Art.

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout