fbpx
Czech English French German Hungarian Polish Serbian Slovenian Turkish Ukrainian
Sexsymbol 80. let Samantha Fox slaví 57! wikipedia/super.cz
in INFO

Sexsymbol 80. let Samantha Fox slaví 57!

Hity jako Touch Me (I Want Your Body), I Only Wanna Be With You či I Surrender jsou dnes dokonalým retrem stejně jako odhalené fotky Samanthy Fox, na nichž má pro tu dobu typický natupírovaný účes se silně zlakovanou ofinou.

Životní cesta Samanthy Fox, která právě slaví 57. narozeniny, je vskutku zajímavá a pro mnohé byla koncem minulého milénia i nečekaná. Vnadná kráska, o které v osmdesátkách snily miliony mužů a jejíž odhalená fotka nesměla chybět snad v žádné pánské posilovně, dala nakonec přednost ženské náruči.

Přestože v době své největší slávy randila s muži, jako například s nechvalně proslulým australským kriminálníkem Peterem Fosterem či Paulem Stanleym z kapely Kiss, už v 90. letech se začalo spekulovat nad její orientací, když se například objevila v porotě lesbické soutěže krásy. Rovněž se šuškalo, že její spolubydlící Cris Bonacci je její milenkou. To později kytaristka Bonacci potvrdila v jednom rozhovoru.

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout