fbpx
Czech English French German Hungarian Polish Serbian Slovenian Turkish Ukrainian
speváčka Tina speváčka Tina markiza.sk/europa2.sk
in INFO

Tina predstavila nový song

O tom, že tento rok je v znamení Tiny, niet pochýb! Po hudobných spoluprácach, ktorých mala neúrekom, sa rozhodla, že sa bude venovať viac svojej hudbe. Preto 11. marca, presne na svoje narodeniny, vypustila do sveta svoj prvý tohtoročný počin, ktorý nesie názov 11.

Teraz však prichádza s úplne inou novinkou, ktorá nesie aj príznačný názov: Iné. Pri tvorbe tejto skladby sa spojila so svojim kamarátom Tagerom

Okrem toho, že sa dali dokopy skvelí umelci, Tina poňala vznik klipu podľa seba a svojsky. Natočila jej ho kamarátka na telefón počas prechádzky po Banskej Štiavnici a chcela ním vyjadriť pokojný, pohodový vibe, ktoré toto mesto prináša. Preto aj touto skladbou chce upozorniť na svoje milované mesto, ktoré len nedávno zasiahol obrovský požiar, to je nosnou ideou tejto novinky.

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout