fbpx
Czech English French German Hungarian Polish Serbian Slovenian Turkish Ukrainian
Kylie Minogue láká na podzimní album letní hitovkou "Padam Padam" wikipedia/musicserver.cz
in INFO

Kylie Minogue láká na podzimní album letní hitovkou "Padam Padam"

Jak už od nás možná víte, chystá Kylie Minogue na září dlouho očekávanou desku "Tension". Tu bude otevírat hypnotická electro skladba "Padam Padam", která vyšla ve čtvrtek 18. května jako první singl rovnou i s videem

"Moc se mi líbilo být opět ve studiu se svými spolupracovníky, ale mohla jsem také využívat možnosti nahrávání na dálku, na které jsme si všichni zvykli - moje mobilní studio se ode mě ostatně rok a půl nehnulo ani na krok!" vzpomíná Minogue na natáčení a dodává: "Album je směsí písní, které jsem napsala, a skladeb, které mě opravdu oslovily. Tvorba této desky mi pomohla překonat náročné období a oslavit přítomnost. Doufám, že bude posluchače provázet na jejich vlastních cestách a stane se součástí jejich příběhů."

 

Tracklist šestnácté řadovky od Kylie Minogue je následující: Padam Padam, Hold On To Now, Things We Do For Love, Tension, One More Time, You Still Get Me High, Hands, Green Light, Vegas High, 10 Out Of 10, Story.

 

Novinku můžete také slyšet ve vysílání World rádia

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout