fbpx
První národnostní rádio od 15. srpna mění program i hudbu! worldradio
in INFO

První národnostní rádio od 15. srpna mění program i hudbu!

Když zapnete rádio od 15. srpna, přivítá vás nový zvuk. První národnostní rádio, jedno z nejvýznamnějších stanic s celostátním vysíláním, oznámilo ambiciózní změny ve svém programu a hudbě. Tato inovace slibuje osvěžující zážitek pro posluchače a přináší nový dech do rozhlasového éteru.

Různorodost a multikulturalita jsou klíčovými slovy, která definují novou podobu Prvního národnostního rádia. Hlavním cílem je oslovit širší okruh posluchačů a lépe reprezentovat rozmanitost národností a kultur v naší zemi. Aby toho bylo dosaženo, rádio provedlo důkladný průzkum posluchačských preferencí a potřeb, který mu posloužil jako kompas pro tuto obměnu.

Změny v programu:

 1. Nové pořady s multikulturním zaměřením: První národnostní rádio přidá do svého programového schématu nové pořady, které se budou věnovat specifickým kulturám, zvycích a tradicím. Posluchači se tak mohou těšit na každodenní dávku inspirace z různých koutů světa.

 2. Jazyková rozmanitost: Rádio bude nabízet více programů v různých jazycích, aby oslovilo příslušníky různých národností žijících v naší zemi. Tím se stane platformou, která propojí lidi a podpoří multikulturní dialog.

 3. Interaktivita: Nový program se zaměří na zapojení posluchačů, a to nejen prostřednictvím volání do studia, ale také s využitím sociálních médií a interaktivních prvků na webových stránkách stanice.

Změny v hudbě:

 1. Playlist s globálním přesahem: Hudba hraná na Prvním národnostním rádiu se rozšíří o širší spektrum žánrů a umělců z celého světa. Posluchači budou mít možnost objevovat nové skladby a zvuky, které do té doby neměli příležitost slyšet.

 2. Podpora domácích talentů: Rádio bude aktivně hledat a hrát hudbu od umělců s různorodými národnostmi, kteří tvoří na území naší země. Tímto způsobem se podpoří místní hudební scéna a posluchači dostanou šanci poznat nové interprety.

 3. Koncerty a hudební události: První národnostní rádio plánuje spolupracovat s různými kulturami a umělci na pořádání koncertů a hudebních událostí, které posílí multikulturní vazby a přinesou zážitky i mimo rozhlasové vlny.

Zástupci rádia věří, že tyto novinky přilákají více posluchačů a pomohou vybudovat kulturně bohaté a rozmanité rádiové prostředí. První národnostní rádio tak plní svou roli prostoru, který slouží jako most mezi národnostmi, kulturami a jazyky. Očekáváme, že toto nové rádiové dobrodružství bude oslovovat široké spektrum posluchačů a obohacovat jejich životy o nové zvuky a perspektivy.

World Radio

 • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

  We European People, z.s. are a member of ERIAC.

  RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

 • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
  Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout