fbpx
Cher 'can't believe' she will turn 80 music-news.com/monstermusic.com
in INFO

Cher 'can't believe' she will turn 80

 

"I just can't believe I will be 80 at some point, sooner than I wish," the Believe singer confessed. "And I will still be wearing my jeans and I will still be wearing long hair and I will still be doing the same stuff I've always done."

Cher continued, "I remember when my friend Paulette and I were talking about when we were going to have to cut our hair and stop wearing jeans, because it seemed like in those days that's what women did - and it hasn't hit yet."

 

The Mamma Mia star - whose mother lived to be 96 years old - noted her family genes were "pretty amazing" and shared some advice on ageing.

"I don't know if not feeling old makes you younger," she pondered. "I keep up with the trends. I have lots of young friends. I have old friends too. Honestly I'm not trying to feel young. I'm not trying to be young. I am who I am. I'm just getting along."

 

Born Cherilyn Sarkisian in 1979, the star legally changed her name to simply "Cher" in 1979.

The songstress has sold over 100 million records worldwide including the tracks Believe, Strong Enough, If I Could Turn Back Time and All I Really Want To Do.

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout