fbpx
Miley Cyrus Miley Cyrus bilboard hot 100
in INFO

Miley Cyrus ve "Flowers" dokazuje, že nepotřebuje chlapa.

 

Skladba stojí na hutné, téměř funky base a na smyčcovém podkladu, který připomene zlaté časy disca. Zatímco celá kolekce má být "milostným dopisem Los Angeles", tahle hitovka na první dobrou je ódou na lásku k sobě samé. Je sice jednoznačně o rozchodu, ale pak si zpěvačka uvědomí, co vše může dělat sama - a lépe - než s chlapem. Není těžké rozklíčovat, že text pojednává o jejím nevydařeném manželství s hercem Liamem Hemsworthem, který má v den uvedení singlu, tedy 13. ledna, narozeniny. Všechno nejlepší!

 

I v doprovodném vizuálu nám Miley předvádí, co vše může dělat sama a jak si to užívá. Čeká nás tak mnoho pohledů na to, jak nyní opět slečna Cyrus(ová) tančí, plave v bazénu, sprchuje se, ... a nemalá část videa je věnována i jejímu cvičení.

 

důkazem toho že se jedná o velký hit je i to že tahle pecka se drží již několik týdnů v prestižních hitparádách na 1. místě jako Bilboard Hot 100. Tuhle skvělou hitovku hrajeme ve World rádiu

Media

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout