Czech English Ukrainian
Lourdes Leon stuns for @VanityFair. Lourdes Leon stuns for @VanityFair. Adrienne Raquel
in INFO

Madonnina dcera Lourdes vydala svůj debutový singl jako 'Lolahol'

Pětadvacetiletá modelka, herečka a zpěvačka Lourdes Leon v těchto dnech odstartovala svou hudební kariéru

Dcera slavné Madonny se zkrátka nezapře - matce se podobá čím dál tím víc. Lolahol pomáha americká umělkyně Eartheater (vlastním jménem Alexandra Drewchin), majitelka vydavatelství Chemical X. Právě ta spolu se Samuelem Burgessem a Harou Kiri napsala a produkovala píseň "Lock&Key"

Zvukově je skladba pohodovou popovou záležitostí s uhrančivými vlnami syntezátorů a doprovodem jemných vokálů protagonistky.

Ke skladbě vznikl i videoklip režírovaný již zmíněnou Eartheater. Lolahol v něm jezdí ve velkých vozidlech, dovádí na pláži v plavkách, které nejsou ani tak plavky jako spíše síť vyplavená na břeh, a u hrobu Harryho Houdiniho si to rozdává se zamračeným mužem.

Media

#Lolahol youtube

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout