Czech English Ukrainian
World Radio

World Radio

V talianskom meste Bologna sa nedávno uskutočnila demonštrácia s názvom “PROGRES PRE RÓMOV A SINTOV, POKROK PRE TALIANSKO” Zúčastnilo sa ho vyše 600 Rómov a Sintov z celej krajiny. Pochod zorganizovalo rómske hnutie “MOVIMENTO KETHANE”. Súčasťou programu bol aj koncert rómskej speváčky Negrity a debata s kandidátmi politických strán, ktorí diskutovali o integrácií rómskej menšiny v krajine.

Příští Super Bowl svým vystoupením zpestří Rihanna. Takzvaná poločasová show v průběhu finálového zápasu play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu bude prvním koncertem zpěvačky po pěti letech.

Dagmar Lobe

in Lidé
September 18, 2022

   moderátorka

Bez hudby se nedá žít..ale jenom bez tý dobrý

Ricky Martin si během letošního léta prošel nepěknými týdny - jeho jedenadvacetiletý synovec Dennis Yadiel Sánchez na něj podal žalobu, v níž ho obvinil z incestu a opakovaného fyzického i psychického napadení, které mělo probíhat během jejich sedmiměsíčního vztahu. Slavný zpěvák vše popřel a Sánchez posléze veškerá obvinění stáhl. Tím ale vše neskončilo, nyní se totiž mladíka rozhodl zažalovat Ricky Martin.

Page 1 of 7

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout