fbpx
Czech English French German Hungarian Polish Serbian Slovenian Turkish Ukrainian
in Lidé

Natália Makhno moderátorka ukrajinského vysílání

Additional Info

Jmenuji se Natália Makhno.

Jsem vystudovaná psycholožka a učitelka biologie. Tuto profesi jsem ale dlouho nepraktikovala a rozhodla jsem se věnovat médiím. Deset let jsem pracovala v ukrajinské televizi a později mě moje cesta zavedla do rádia, kde jsem moderovala a natáčela rozhovory s různými osobnostmi. Pracovala jsem jako konzultantka pro „EuroVision“ a „ParisHauteWeek“. Měla jsem možnost spolupracovat v mnoha zajímavých projektech na předních rozhlasových stanicích jako „Lux FM“, Kiss FM“, či „Autoradio“. Zároveň jsem pracovala i jako moderátorka v televizi „24“, „KRT“ a KyjevTV“. Své moderátorské zkušenosti jsem spojila s mým studiem psychologie a založila jsem rozhlasovou a televizní školu, kde lidem pomáhám s verbálním i neverbálním projevem. Jako hlasová koučka jsem založila YouTube kanál, kde natáčím videa o hlasových cvičeních a jak vystupovat na veřejnosti. Tyto své bohaté zkušenosti chci využít i ve World rádiu, které mi nabídlo šanci prosadit se v České Republice. Prostřednictvím ukrajinského vysílání chci pomáhat svým krajanům , kteří tak jako já museli utéct a opustit svůj domov , a poskytovat jim aktuální informace o válečné situaci na Ukrajině. Kromě toho si spolu vyslechneme písně z našeho rodného kraje, abychom si alespoň trochu zkrášlili den a vymazali pochmurné myšlenky.

moderuje: ukrajinské vysílání úterý premiéra 17:00 |  neděle repríza 17:00  |  podcast Bidli

World Radio

  • Nalaďte pár stanic a všude uslyšíte totéž. Ty samé a obehrané songy. My však věříme, že jak jiné formy umění, tak i hudba má být různorodá. Hrajeme kvalitní hity z celého světa, ale i méně známé songy všech dob.

    We European People, z.s. are a member of ERIAC.

    RÁDIO JE PROJEKTEM SPOLKU EUROPEAN PEOPLE, Z.S.

Kontaktujte nás

Thámova 221/7
Praha 8 Karlín, 168 00
Česká republika
Mobile: +420 705 969 611
www.worldradio.eu
facebook


Kdo jsme?

  • Rádio pro všechny národnostní menšiny žijící v České republice.
    Hrajeme hudbu z celého světa.

Zapamatovat
World Radio vás žádá o souhlas s používáním vašich údajů pro následující účely:
Personalizované reklamy a obsah, měření reklamy a obsahu, statistiky cílových skupin a vývoj produktů. Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení. Vaše osobní údaje budou zpracovány a informace z vašeho zařízení (soubory cookie, jedinečné identifikátory a další údaje zařízení) mohou být uchovávány, používány a sdíleny s dodavateli třetích stran, případně používány konkrétně tímto webem nebo aplikací. Někteří dodavatelé mohou zpracovávat vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu, proti kterému můžete vznést námitku pomocí možností níže. Souhlas můžete zrušit přejetím na odkaz v dolní části této stránky nebo v našich pravidlech ochrany soukromí.
Akceptovať vše
Zamítnout vše
Uchovávání a/nebo přístup k informacím na zařízení
Soubory cookie, identifikátory zařízení nebo jiné informace mohou být uchovávány nebo přístupné na vašem zařízení pro účely, které vám byly předloženy.
Akceptovat
Zamítnout
Výběr personalizovaných reklam
Personalizované reklamy se mohou zobrazit na základě profilu o vás.
Akceptovat
Zamítnout
Hodnocení výkonnosti obsahu
Je možné hodnotit výkonnost a účinnost obsahu, který vidíte nebo na který reagujete.
Akceptovat
Zamítnout
Používání přesných údajů o geografické poloze
Vaše přesné údaje o geografické poloze lze použít k podpoře jednoho nebo více účelů. To znamená, že vaše poloha může být přesná do několika metrů.
Akceptovat
Zamítnout