Album Art
Loading...

🎄 Jsou Vánoce časem zázraků? My v World rádiu věříme, že ano! A máme pro vás připravený jeden takový – hudební zážitek, který překročí všechna očekávání. 🌟

Vánoční čas je plný tradic, rodinného tepla a nezapomenutelných momentů. Ale letos to bude ještě magičtější, protože World rádio přináší do vašich domovů exkluzivní vánoční koncert! Představte si – hvězdy jako George Michael, Whitney Houston a Mariah Carey zazpívají jen pro vás. A ne, nejste v časové smyčce, přinášíme vám záznam koncertu, který jinde neslyšíte!

📻 A to není vše! Na Štědrý den, když budete rozbalovat dárky a bude ve vzduchu cítit vánoční cukroví, my uvedeme premiéru druhé romské rozhlasové hry od Iveta Kokyová. Je to dárek, který vás pobaví, možná i dojme, ale určitě přinese úsměv na vaše tváře.

Třešničkou na vánočním cukroví je naše třetí narozeninová oslava! 🎉 Ano, je to tři roky plné hudby, smíchu a příběhů, které jsme sdíleli s vámi, našimi posluchači. Díky vám je World rádio místem, kde se setkáváme, sdílíme a oslavujeme – a co bychom si mohli přát víc?

Připojte se k nám v této vánoční sezóně, nechte se unést kouzlem svátků a oslavte s námi. Připravili jsme si pro vás něco, co si budete pamatovat ještě dlouho po tom, co poslední vánoční světlo zhasne.