Zdroj: tn.nova.cz /foto – 20minuter.fr

Francouzská policie řeší záhadný případ. Populární zpěvák a vítěz talentové soutěže Kendji Girac skončil se střelným zraněním v nemocnici a jeho stav je vážný. Svědci události odmítli vypovídat. Jednou z vyšetřovacích verzí proto je, že se mohl postřelit sám.

​Francouzský zpěvák Kendji Girac (27) se proslavil hlavně vítězstvím v pěvecké show The Voice (Hlas). Nyní bojuje o život v univerzitní nemocnici v Bordeaux, kde skonči poté, co v pondělí ráno utrpěl střelné zranění hrudníku. Případ ale doprovází jedna záhada za druhou, píše The Sun. 

„Byl na cestovatelském táboře, kde ho někdo zranil střelnou zbraní,“ řekl zdroj deníku Mirror. Zpěvák je podle lékařů při vědomí, jeho stav je přesto vážný.

​Policisté dostali hlášení o střelbě brzy ráno kolem 5:30. „Když dorazili na místo, vyslechli asi 20 lidí. Všichni zarytě mlčeli, odmítli vypovídat, nechtěli sdělit jakékoli informace,“ uvedli policisté pro The Sun. Ti zraněného našli ležet před jeho prázdninovým karavanem Biscarrosse.

Jestli byl cílem střelby skutečně Kendij Girac, policisté stále zjišťují. Prohledali tábor, kde bylo v té době několik desítek lidí. Muž, který tvrdil, že je Giracův strýc, údajně řekl, že šlo o nehodu. „Hrál si s tou věcí a bum! Nehoda se může stát kdykoli,“ popsal událost muž. Podle deníku The Sun to měl potvrdit i sám zpěvák.

CZ GHS FTS 150 16X9 (youtube.com)